Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disable
hu: Letiltás

en: Start
hu: Kezdete

en: Webform
hu: Űrlap

en: About
hu: Leírás

en: Steps
hu: Lépések

en: Tooltips
hu: Eszköztippek
