Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Maximum
id: Maksimum

en: Start
id: Mulai

en: About
id: Tentang

en: Steps
id: Langkah-langkah
