Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Maximum
pl: Maksimum

en: Start
pl: Początek

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie

en: Steps
pl: Kroki
