Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Maximum
ro: Maxim

en: Minimum
ro: Minim

en: About
ro: Despre

en: Steps
ro: Pași
