Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Maximum
sv: Största

en: Start
sv: Från

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Minimum
sv: Lägsta

en: About
sv: Om

en: Steps
sv: Steg
