Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Maximum
be: Максімум

en: Start
be: Пачатак

en: Webform
be: Анкета

en: Minimum
be: Мінімум

en: About
be: Аб
