Webform noUiSlider Element (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Maximum
da: Maksimum

en: Webform
da: Webformular

en: About
da: Om

en: Steps
da: Trin
