Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Maximum
ja: 最大

en: Start
ja: 開始

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Minimum
ja: 最小

en: About
ja: アバウト

en: Steps
ja: ステップ
