Webform noUiSlider Element (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: About
th: เกี่ยวกับ
