Webform noUiSlider Element (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Start
ar: البداية

en: Minimum
ar: أقل قيمة

en: About
ar: حول

en: Steps
ar: خطوات
