Webform noUiSlider Element (8.x-2.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Maximum
ca: Màxim

en: Start
ca: Inici

en: Webform
ca: Formulari web

en: Minimum
ca: Mínim

en: About
ca: Detalls

en: Steps
ca: Passos
