Webform noUiSlider Element (8.x-2.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: About
ta: பற்றி
