Webform noUiSlider Element (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Maximum
vi: Tối đa

en: Start
vi: Khởi động

en: Minimum
vi: Tối thiểu

en: About
vi: Giới thiệu
