Webform noUiSlider Element (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: About
bo: གསལ་བཤད
