Webform noUiSlider Element (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Start
fr: Début

en: About
fr: À propos

en: Steps
fr: Étapes

en: Tooltips
fr: Infobulles
