Webform noUiSlider Element (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Start
hr: Početak

en: About
hr: Opis
