Webform noUiSlider Element (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Maximum
ru: Максимум

en: Start
ru: Начало

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Minimum
ru: Минимум

en: About
ru: Информация

en: Steps
ru: Шаги
