Webform noUiSlider Element (8.x-2.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Start
sk: Štart

en: Webform
sk: Webformulár

en: About
sk: Informácie o
