Webform noUiSlider Element (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Maximum
uk: Максимум

en: Start
uk: Початок

en: Webform
uk: Вебформа

en: Minimum
uk: Мінімум

en: About
uk: Про модуль

en: Steps
uk: Кроки

en: Tooltips
uk: Підказки
