Webform Number Limit (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Options
eu: Aukerak

en: Limit
eu: Muga

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Per user
eu: Erabiltzaileko
