Webform Number Limit (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Options
es: Opciones

en: Limit
es: Límite

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Element
es: Elemento

en: Per user
es: Por usuario
