Webform Number Limit (1.1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Options
ar: الخيارات

en: Limit
ar: حد

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Element
ar: عنصر

en: Per user
ar: لكل مستخدم
