Webform Number Limit (1.1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Options
cs: Možnosti

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Per user
cs: Na uživatele
