Webform Number Limit (1.1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Options
fi: Valinnat

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Element
fi: Elementti

en: Per user
fi: Käyttäjää kohti
