Webform Number Limit (1.1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Options
gl: Opcións

en: Limit
gl: Límite

en: Webform
gl: Formulario web

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Element
gl: Elemento

en: Per user
gl: Por usuario
