Webform Number Limit (1.1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Limit
hu: Korlát

en: Webform
hu: Űrlap

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Element
hu: HTML elem

en: Per user
hu: Felhasználónként
