Webform Number Limit (1.1.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Options
ja: オプション

en: Limit
ja: 制限

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Element
ja: 要素

en: Per user
ja: ユーザー単位
