Webform Number Limit (1.1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Options
sk: Nastavenia

en: Webform
sk: Webformulár

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Per user
sk: Podľa používateľa
