Webform Number Limit (1.1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Limit
th: จำกัด

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
