Webform Number Limit (1.1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Options
uk: Опції

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Webform
uk: Вебформа

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Element
uk: Елемент

en: Per user
uk: По користувачах

en: Limit reached message
uk: Повідомлення про досягнення межі

en: '@element_key' is missing.
uk: "@element_key" відсутній.

en: Leave blank to hide this message.
uk: Залиште поле порожнім, щоб приховати це повідомлення.

en: Per source entity
uk: За вихідну сутність
