Webform Number Limit (1.1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Limit
vi: Giới hạn

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Element
vi: Phần tử
