Webform OpenFisca (1.0.0-beta4) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Value
de: Wert

en: External
de: Extern

en: Redirect to
de: Umleiten an

en: Period
de: Periode

en: Enable debug mode
de: Debug-Modus einschalten

en: Webform
de: Webformular

en: Paragraph
de: Seitenabschnitt

en: About
de: Über

en: Rule
de: Regel

en: Add rules
de: Regeln hinzufügen

en: Paragraphs
de: Seitenabschnitte
