Webform OpenFisca (1.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Variable
sk: Premenná

en: Name
sk: Názov

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Webform
sk: Webformulár

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o
