Webform OpenFisca (1.0.1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Name
fr: Nom

en: External
fr: Externe

en: Redirect to
fr: Rediriger vers

en: Period
fr: Point

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: About
fr: À propos

en: Rule
fr: Règle
