Webform OpenFisca (1.0.1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Variable
gl: Variábel

en: Name
gl: Nome

en: External
gl: Externo

en: Period
gl: Periodo

en: Webform
gl: Formulario web

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información
