Webform OpenFisca (1.0.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Variable
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Rules
is: Reglur

en: Period
is: Punktur

en: About
is: Um

en: Rule
is: Regla
