Webform OpenFisca (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: Variable
vi: Biến

en: Name
vi: Tên

en: External
vi: Bên ngoài

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Period
vi: Dấu chấm

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu
