Webform OpenFisca (1.1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Variable
az: Dəyişən

en: Name
az: Ad

en: OR
az: Və ya

en: External
az: Xarici

en: AND
az: VƏ

en: About
az: Haqqında
