Webform OpenFisca (1.1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Name
ca: Nom

en: OR
ca: O

en: External
ca: Extern

en: Redirect to
ca: Redirigir a

en: Operator
ca: Operador

en: Rules
ca: Regles

en: Period
ca: Punt

en: AND
ca: I

en: Webform
ca: Formulari web

en: About
ca: Detalls

en: Rule
ca: Regla
