Webform OpenFisca (1.1.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: Variable
cy: Newidiol

en: Name
cy: Enw

en: OR
cy: NEU

en: Operator
cy: Gweithredydd

en: AND
cy: AC

en: Webform
cy: Ffurf gwe
