Webform OpenFisca (1.1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Variable
et: Muutuja

en: Name
et: Nimi

en: OR
et: VÕI

en: External
et: Väline

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Rules
et: Reeglid

en: Period
et: Ajavahemik

en: AND
et: JA

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist

en: Rule
et: Reegel
