Webform OpenFisca (1.1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Name
eu: Izena

en: OR
eu: EDO

en: Rules
eu: Erregelak

en: AND
eu: ETA

en: About
eu: (r)i buruz
