Webform OpenFisca (1.1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Value
he: ערך

en: Variable
he: משתנה

en: Name
he: שם

en: OR
he: או

en: External
he: חיצוני

en: Operator
he: אופרטור

en: Rules
he: כללים

en: AND
he: וגם

en: Webform
he: טופס - Webform

en: About
he: אודות
