Webform OpenFisca (1.1.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Name
hr: Naziv

en: OR
hr: ILI

en: External
hr: Eksterni

en: Period
hr: Točka

en: About
hr: Opis
