Webform OpenFisca (1.1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Variable
jv: Variabel

en: Name
jv: Jeneng

en: Period
jv: Periode

en: About
jv: Ngenani
