Webform OpenFisca (1.1.0) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Variable
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಬಹುದಾದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: External
kn: ಬಾಹ್ಯ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
