Webform OpenFisca (1.1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Variable
oc: Variabla

en: Name
oc: Nom

en: OR
oc: O (OR)

en: External
oc: Extèrne

en: Rules
oc: Règlas

en: Period
oc: Periòde

en: AND
oc: E (AND)

en: About
oc: A prepaus

en: Rule
oc: Règla
