Webform OpenFisca (1.1.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Variable
pl: Zmienna

en: Name
pl: Nazwa

en: OR
pl: LUB

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Rules
pl: Reguły

en: Period
pl: Okres

en: AND
pl: I

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Webform
pl: Formularz

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: Rule
pl: Reguła

en: Add rules
pl: Dodaj reguły

en: Paragraphs
pl: Akapity
