Webform OpenFisca (1.1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Variable
ru: Переменная

en: Name
ru: Название

en: OR
ru: ИЛИ

en: External
ru: Внешний

en: Redirect to
ru: Переадресовать на ...

en: Operator
ru: Оператор

en: Rules
ru: Правила

en: Period
ru: Период

en: AND
ru: И

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Rule
ru: Правило

en: Paragraphs
ru: Параграфы
