Webform OpenFisca (1.1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Variable
ta: மாறி

en: Name
ta: பெயர்

en: OR
ta: அல்லது

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: AND
ta: மற்றும்

en: About
ta: பற்றி
